Yaşam

Aile 13. Bölüm İzleme Ekranı: Aile Sezon Sonu Tek Parça Full İzle

SHOW TV’nin sezona damgasını vuran dizisi Aile dün akşam sezon finali bölümüyle ekrana geldi. Ay Yapım imzasıyla ekranlara gelen dizinin 13.bölümünde neler olduğu büyük merak konusu oldu. Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandırdığı Devin ve Aslan karakterlerinin başına gelenleri kaçırıp tekrar izlemek isteyenler için; Aile dönemi son bölüm tek modül tam görüntüleme ekranı…

Aile son bölümde; Hülya’nın kararının ardından hedefini Aslan’a çeviren İlyas, beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır.

Karşılıklı silahlar patlayacak ama ondan önce İlyas her şeyi ortaya çıkarmaya kararlıdır. Evlat edinmenin sırrı ve Soykanların kanlı geçmişi Aslan’ı yeniden vuracaktır. Aslan’ın aklında yeni bir soru vardır; İlyas doğruyu mu söyledi? Devin ise Aslan’ın ölümün eşiğinde olduğunu öğrenince ona hamile olduğunu söylemeye karar verir.

Aslan aldığı haber karşısında tüm sıkıntılarını resmen unutur ama Devin bu çocuğu doğurmak istemez. Aslan, Devin’e bebekleriyle yeni bir hayat kurabileceklerini kanıtlamaya çalışacak.

Kıymet’in araması Hülya’yı yeniden tedirgin eder. Aslan ise hangi çocuğun evlat edinildiğini araştırmak için harekete geçti.

Evlat edinilen çocuğun kim olduğunu öğrenen Aslan’ın annesi Hülya ise uçurumun ortasına girmiştir. Öte yandan Cihan, ortaya çıkan gerçekleri öğrenince işler karışır.

Devin’in kliniğini basan Cihan’ın eylemlerinden korkan Devin, terapilere son vermeye karar verir.

Yağmur ve Eko’nun rica töreni nedeniyle tüm aile bir araya gelir. Ancak bu istek töreni bir itiraf seansı olacak ve tüm sırlar birer birer ortaya çıkacaktır.

Kargaşanın ortasında Hülya, Devin ve Cihan’ın kendilerinden kurtulmak için aylardır terapi seansları yaptıklarını anlatır. Aslan ve Cihan yan yana saldırdı. İki kardeşin karşı karşıya gelmesi ailenin kanlı sırlarını yeniden ortaya çıkaracak ve Soykan ailesi yeni bir yıkımın eşiğine gelecektir.

Aile Önceki Bölümde Neler Oldu?

Hülya ve İbo, İlyas’ı durdurmak için yeni bir yol ararken Aslan, bedelini ailesine ödetmek için bir plan kurar. Üstelik Aslan bu planda Cihan’la birlikte olacaktır. Öte yandan İlyas’ın hedefi Devin’dir. Ailesini korumak için İlyas’a hesap vermek zorunda kalan Hülya, sonunda oğullarının arasında bir seçim yapar.

Aile Bölümü 13 Tek Kesim İzleme Ekranı

AİLE DÖNEMİ SON BÖLÜM TEK KESME TAM İZLEME EKRANI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu