Haber

Ataşehir’de Narkotik Üretiminin Yapıldığı Adrese Operasyon

Polis Ataşehir’de uyuşturucu üretimi yapılan adrese operasyon düzenledi. Binanın çatı katında yapılan aramalarda kuş kümesleriyle kaplı gizli bölmede uyuşturucu içeren kaplar bulundu.

Ataşehir’in Mevlana Mahallesi’ndeki bir konut adresinde uyuşturucu üretimi yapıldığının tespit edilmesi üzerine İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 24 Ekim Salı günü adrese operasyon düzenledi.

Operasyon sırasında FG isimli kişi yakalandı. Şüpheli şahsın sorgusu sırasında çok sayıda sabıka kaydının olduğu belirlendi. Şahsın ikamet ettiği apartmanın çatı katı incelendiğinde kuş yetiştiriciliği için çok sayıda tavuk kümesi ve çeşitli kuş türlerine rastlandı.

Uyuşturucu kaplarını tavuk kümeslerinin yanına sakladılar

Daha sonra yapılan incelemede tavuk kümeslerinin gizlediği bir bölme olduğu belirlendi. Bilinmeyen bir bölgede yapılan aramalarda saksılara dikilmiş toplam 900 gram ağırlığında 10 kök bulundu. esrar, 4 kilo 400 gr. Uyuşturucu üretiminde kullanılan kimyasal element ele geçirildi.

Konuyla ilgili olarak yakalanan şüpheli, “uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti” suçundan sevk edildiği makamlarca 25 Ekim’de adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı. – İSTANBUL

haber-kurucasile.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu