Yaşam

Çocuk Haberi ile tanıdığımız Küçük Prenses Kına Bülbül’ün Yıllar Sonra Durumu

Evrim Akın’ın sunumuyla büyüyüp küçülen çocukları izlediğimiz “Çocuktan Al Haberi” programının en sevilen çocuklarından Kına Bülbül’ün gerçek fotoğraflarına biraz şaşırabilirsiniz. 11 yaşındaki tatlı kızımızın son haline birlikte göz atalım istedik.

İçeriği alın.

Evrim Akın’ın eğlenceli sunumuyla Show TV ekranlarında ‘Çocuktan Al Haberi’ programında en tatlı çocukların yarışmacılara verdiği cevapları bir süre izledik.

Evrim Akın’ın sorularına büyüyüp küçülen çocukların verdiği yanıtlara bazen şaşırdık, bazen güldük.

Çitos Efe, kutu bebek Ebrar, bilim insanı Efe, güzeller güzeli ikizler Sarp ve Kuzey ve nisan civciv, minicikleri izlemeye doyamadık.

Programın üzerinden yıllar geçti, tatlı minikler büyüdü. Bazılarını dizilerde, reklamlarda, bazılarını da sosyal medyada görmeye devam ediyoruz.

Tatlı konuşması ve yarım kalan cümleleriyle akıllı olduğu kadar tatlı kızlardan da biri olan Kına Bülbül, programda yarışan Demet Akalın’a sorduğu soruyla izleyenleri bol bol güldürdü.

Demet’in ablasının nikahını çok merak eden Kına, tüm tatlılığıyla Demet Akalın’a düğün detaylarını sordu.

Evrim Akın’ın Buckingham prenseslerine benzettiği Kına Bülbül artık 11 yaşında. Henna’nın defileden fotoğraflarına birlikte göz atalım.

Kına tatlılığından ve bilgeliğinden hiçbir şey kaybetmemiş görünüyor.

Küçük Henna’yı nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım.

adakliajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu