Haber

Havzalı genç kızlar Samsun’u gururlandırdı

Niğde’de düzenlenen “Genç Kızlar Bilek Güreşi Türkiye Şampiyonası”nda Havza 25 Mayıs Anadolu Lisesi öğrencileri Samsun’un gururu oldu.

Bölge müsabakalarında dereceye girerek Samsun’u Türkiye şampiyonasında temsil etmeye hak kazanan Havza 25 Mayıs Anadolu Lisesi öğrencisi Nurdane Söker 60 kiloda Türkiye 3.sü, Dilek Sakallı 50 kiloda Türkiye 4.sü oldu.

25 Mayıs Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Oğuz Ertuğ, öğrencilerin 3 aylık hazırlık döneminin ardından maçlara katıldığını belirterek, “Maçlara kısa sürede katılan ve ilçemizde emeğini ortaya koyan öğrencilerimiz ödüllerini aldılar. Ulusal olarak katıldıkları ilk şampiyonadaki deneyimsizliklerine rağmen öğrenciydiler.Öğrencilerimizin önümüzdeki yıllarda daha büyük başarılara imza atacak olmaları büyük bir başarı ve yeteneğin göstergesidir ve bu başarı diğer öğrencilerimize örnek ve motive edici olacaktır. Şampiyonaya hazırlık sürecinde emeği geçen 25 Mayıs Anadolu Lisesi beden eğitimi öğretmenleri Murat Aktaş ve Selçuk Bolat’a velilerimize, öğrencilerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dedi. – SAMSUN

habersilvan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu