İş

KARDEMİR çalışanlarına 3 bin lira zam

Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Özçelik-İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci, temmuz ayında taban fiyata yapılan ek fiyat artışının ardından KARDEMİR yönetimine çağrıda bulunarak, sendika fiyatlarına zam yapılmasını istediğini hatırlattı. üyelerini de. “KARDEMİR yönetiminin aldığı kararla işçiler başıboş bırakılmadı. KARDEMİR ve iştiraklerinin başarısında büyük katkıları olan üyelerimizin emeği ve emeği göz ardı edilmedi, emekçiler mücadelede yalnız bırakılmadı. Ülkemizde yaşam maliyetlerinin yüksek olması karşısında KARDEMİR ve iştiraklerindeki iş barışı daha da perçinlenmiştir.Bizim bir talebimiz vardı.Bu haklı talebimizin kabulü, ağır geçim kuralları ile mücadele eden üyelerimizi, bir dereceye kadar.”söz konusu.

Değirmenci, KARDEMİR’in büyüme ve gelişmesinde emekçilerin katkısının büyük olduğunun altını çizdi. “Emekçiye verilen her bedel ve hak aslında işyerine yapılan bir yatırımdır. Bu olumlu kararla birlikte kafamızdaki soru işaretleri de ortadan kalktı. Sonuç olarak motivasyonumuz daha da arttı. Verimli ve kaliteli üretimin yolu çalışanın hakkını vermektir.Yaşam koşullarının bu kadar ağır olduğu bir dönemde KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı Prof. talebimize, haklı talep ve beklentilerimize kayıtsız kalmamış, sabırla yanımızda olan ve müjdenin gelmesini sabırla bekleyen üyelerimize teşekkür eder, artışın özellikle KARDEMİR ve çevresindeki üyelerimize hayırlı olmasını dilerim. iştiraklerimiz, iş yerlerimiz, sendikamız, bölgemiz ve ülkemiz.dedi.

Değirmenci, KARDEMİR emekçilerinin özverili çalışmalarına dikkat çekerek, “Geçtiğimiz yıllarda iş yerimiz ne zaman sıkıntıya girse sorumluluk almaktan çekinmedik. KARDEMİR’in bugünkü başarılı tablosunun ortaya çıkmasında emekçilerin yadsınamaz payı var. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında uzun yıllar çalışmış ve onun politikalarını uygulamış, devlet eğitimi almış ve her zaman milletinin çıkarlarını gözetmiş bir kişi olarak Prof. Biz işçilerden “Bugün iş yerlerimizde huzur ve sükunet hakimdir. Çalışma barışı en üst düzeydedir. Özçelik-İş Sendikası olarak bu barışın devamı için, emekçinin hizmetkarı olmak, KARDEMİR ve iştiraklerini yaşatmak ve güçlendirmek için üzerimize düşen ne varsa yapmaya devam edeceğiz.” .

habermaltepe.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu