Haber

Kocaeli Büyükşehir Sağlıklı Yaşam Parkı’na Ödül

Peyzaj ve süs bitkileri sektörünün en prestijli aranjmanı “4. Plant” Ödülleri sahiplerini buldu. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Derince Sağlıklı Yaşam Parkı Projesi’ni kazandı.

EN GÜVENİLİR ÖDÜL

Peyzaj ve süs bitkilendirme bölümünün en prestijli ödülleri olarak kabul edilen ve bu yıl 4.’sü düzenlenen ‘Bitki’ ödülleri sahiplerini buldu. Sakarya’da düzenlenen ödül töreninde 28 kategoride toplam 98 ödül sahiplerine takdim edildi. Çevreye yaptığı yatırımlarla belediyelerin ortasında yer alan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, “4. Bitki” ödüllerine damgasını vurdu.

ÖDÜLÜ YAŞAR ÇAKMAK KAZANDI

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi “4. Bitki” Ödülleri, Derince’deki eski askeri hastanenin bulunduğu alana inşa edilen Derince Sağlıklı Yaşam Parkı Projesi ile ‘Kamuda Uygulanan Proje’ ödülüne layık görüldü. Ödülü Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Çakmak aldı.

DERİNCE SAĞLIKLI YAŞAM PARKI

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından 45 dönümlük alana inşa edilen Derince Sağlıklı Yaşam Parkı’nda duyusal terapi alanları, çocuklar için sokak fitness alanı, çocuk macera parkı, bilişsel zekayı destekleyen duyusal oyun alanı ve birçok ilgi alanı bulunuyor.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu