Haber

Mamak’ta Eşini Yaralayan Şahıs Mahkemeye Sevk Edildi

ANKARA’nın Mamak ilçesinde eşi Şafak C.’yi (34) ruhsatsız tabancayla bacağından ve baldırından yaralayan Yılmaz C. (36), adliyeye sevk edildi. Tedavisinin ardından taburcu edilen Şafak C., eşinden şikayetçi olmadı.

Yeni Bayırdır Mahallesi 1896’ncı Sokak’taki müstakil evlerinde oturan Yılmaz C. ve Şafak C. çifti arasında dün sabah saatlerinde tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Yılmaz C., kanser hastası olan eşi Şafak C.’yi tabancayla vurdu. Şafak C. ayağından ve baldırından yaralandı.

Olayın ardından aracıyla kaçan Yılmaz C., Mamak Kabahat Önleme Şubesi ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Yılmaz C., emniyetteki ilk ifadesinde, “Olayın farkına ben vardım, eşimle maddi sebeplerden dolayı tartıştım, bu yüzden karımı vurdum” dedi. Emniyetteki işlemleri tamamlanan Yılmaz C., adliyeye sevk edildi.

Hastanede tedavisinin ardından taburcu edilen Şafak C.’nin eşinden şikayetçi olmadığı belirtildi. Çiftin oğlu Berat C., annesinin babasından şikayetçi olmadığını belirterek, “Sabah saatlerinde tartışma çıktı. Tartışmanın ardından ayırmak isterken iki silah patladı. Yanlışlıkla oldu. Kurşunlar geldi” dedi. topuğuna. Daha sonra hastaneye götürdük. Şu an durumu iyi” dedi.

odemis-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu