Haber

Mersin Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak yeniden aday gösterildi

Mersin’in merkez ilçesi Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Cumhur İttifakı’ndan yeniden Akdeniz Belediye Başkanı olarak aday gösterildi.

AK Parti Mersin İl Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘Millet İttifakı Mersin Büyükşehir ve 13 İlçe Belediyesi Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı’nda Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak’ın adaylığı resmiyet kazandı. Toplantıya katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Elitaş, partililere hitap ederek, “Mersin Büyükşehir Belediyesi ile birlikte 13 ilçemizin tamamını Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye hediye edeceğiz.”

Salonun dolması nedeniyle yer bulamayanlar toplantıyı dışarıdan takip etti.

Elitaş’ın yas töreninin yanı sıra, Edip’teki törene AK Parti MKYK Üyesi Mustafa Sever, Mersin Milletvekilleri Nureddin Nebati, Havva Sibel Söylemez, Ali Kıratlı ve Levent Uysal, Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan, AK Parti ve MHP il valileri katıldı. Buran Spor Salonu. ve ilçe belediye başkan yöneticileri, ilçe belediye başkanları ve adayları, meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları yöneticileri, sendika ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile yüzlerce vatandaş katıldı. Kalabalık nedeniyle salonda yer bulamayan birçok partili, aday tanıtım toplantısını dışarıdan izlemek zorunda kaldı.

Millet İttifakı Mersin adayları

Öte yandan Millet İttifakı Mersin Büyükşehir Belediyesi ve 13 ilçe belediye başkanlığı adayları ise şöyle sıralandı; “Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan, Akdeniz Belediyesi Başkan Adayı M. Mustafa Gültak, Anamur Belediyesi Başkan Adayı Hidayet Kılınç, Aydıncık Belediyesi Başkan Adayı Ferat Aktan, Bozyazı Belediyesi Başkan Adayı Mustafa Çetinkaya, Çamlıyayla Belediyesi Başkan Adayı Ali İstek Genç, Fazilet Belediye Başkanı Aday Mustafa Kara, Gülnar Belediye Başkanı Adayı Fatih Önge, Mezitli Belediye Başkanı Adayı Mevlüt Ekmekçi, Mut Belediye Lideri Adayı Volkan Şeker, Silifke Belediye Başkanı Adayı Sadık Altınok, Tarsus Belediye Başkanı Adayı Mahmut Tat, Toroslar Belediye Başkanı Adayı Ali Öz ve Yenişehir Belediye Başkanı Adayı “Kenan Peker.” MERSİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu