Haber

Muhsin Yazıcıoğlu’nun oğlu Furkan Yazıcıoğlu, CHP’den İstanbul adayı.

Türkiye 14 Mayıs seçimlerine hazırlanırken, siyasi partiler vekil listelerini hazırlamaya devam ediyor. Siyasi partilerin milletvekili aday listelerini 9 Nisan’a kadar YSK’ya sunmaları gerekiyor.

YAZICIOĞLU SÜRPRİZ

Gözler bu tarihteyken Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, sağ seçmene mesaj verebilecek sembolik isimleri milletvekili listelerine eklemeye çalışıyor. Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun oğlu Furkan Yazıcıoğlu’nun Sivas yerine İstanbul’dan aday olacağı konuşuluyor.

“ONLAR BENİM ARKADAŞIM”

Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı BBP Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölümünün 14. yıl dönümünde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Kılıçdaroğlu, Fatih Furkan Yazıcıoğlu ile çektirdiği fotoğrafı Twitter hesabından paylaşarak, “Muhsin Yazıcıoğlu’nu vefatının 14. yılında rahmetle anıyorum. Allah ömür verdiği müddetçe merhumun sevgili oğlu Fatih Furkan da bir diğer yoldaşımdır. yanımdan asla ayrılmayın.Merhum Yazıcıoğlu’nun ölümüyle ilgili soruşturmayı hep birlikte sonuçlandıracağız.

İşte Kılıçdaroğlu’nun paylaşımı;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu