Haber

Trabzonspor, F.Bahçe maçının hazırlıklarına devam etti

Trabzonspor, Trendyol Süper Lig’in 11. haftasında 4 Kasım Cumartesi günü F.Bahçe ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarına devam etti.

Teknik direktör Abdullah Avcı yönetimindeki Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde gerçekleştirilen ve ilk 30 dakikası basın mensuplarına açık olan antrenmanın ilk bölümünde, ısınmanın ardından dar alanda pas çalışmaları yapıldı. yukarı hareketler.

Sakatlanan Orsic ve Hüseyin Türkmen idmana katılmazken, ilk yarım saatte Bakasetas ve Trezeguet grupla antrenman yaptı.

Maç öncesinde basına açıklama yapan teknik direktör Avcı, “Çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Süreci hızlandırmak için yoğun bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Ama şu an iyi. Felsefeyi, yaptığımız işi okumamız lazım. , ve geri bildirimlerimiz bir sınıf gibi. Bu oyun artık bir doğaçlama değil. Saldırısı ve savunması var. “, her şeye sahip. Var olanı hatırlatıp başkalarına tekrar göstermek için en iyi şekilde hazırlanmaya çalışıyoruz. Elbette eksiklerimiz var, daha da geliştirmemiz gereken şeyler var.” dedi.

Avcı, Trezeguet ve Bakasetas’ın idmana katılımına ilişkin ise, “Tıbbi heyet Trezeguet ve Bakasetas’a bilgi verecek. Antrenmanların büyük bölümünde onlar da yanımızda olacak. Günden güne bakıyoruz. İnşallah bir gelişme olur” dedi. hafta sonuna kadar daha iyi bir değerlendirme.” dedi.

Avcı, F.Bahçe maçıyla ilgili ise, “Bunlar güzel maçlar. İnsanların izlediği, kafa çevirdiği bir alan. Umarım her iki takım için de izleme keyfi ve fair-play açısından daha keyifli bir maç olur. Trabzonspor her zaman Her maçı kazanmak istiyoruz.” “Bu maçı da kazanmaya devam edecek. Umarım maçın başından sonuna kadar istediklerimizi hayata geçirebiliriz.” değerlendirmesini yaptı.

ezineajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu