Haber

Bir Yayıncı Tüm FromSoftware Oyunlarını Hasar Almadan Bitirdi

Twitch yayıncısı dinossindgeil, FromSoftware imzalı yedi oyunu hiçbir hasar almadan bitirdi ve The God Run denemesini muvaffakiyetle tamamladı.

Nico ismindeki yayıncı 120 günlük dev bir iddiayı tamamladı. Yayıncı, FromSoftware tarafından geliştirilen yedi oyunu hiç hasar almadan bitirmeyi başardı. Hasar alındığı anda tüm oyunlara en baştan başlama kaidesi bulunan argümana ise The God Run ismi veriliyor.

Yayıncı Demon’s Souls ile başlayan “hiç hasar almadan oyun bitirme” iddiasını Dark Souls üçlemesi ile devam ettirdi. Birkaç ay boyunca düzenli yayınlar yaparak süreci paylaşan dinossindgeil rumuzlu yayıncı, zorlayıcı oynanış mekanikleri ile öne çıkan FromSoftware oyunlarında idrak edilmesi güç bir başarıya imza attı. The God Run 3 iddiasını nihayete erdiren yayıncı böylece Demon’s Souls, Dark Souls üçlemesi, Bloodborne, Sekiro: Shadows Die Twice, Bloodborne ve Elden Ring oyunlarını hasar almadan bitirdi. The God Run isimli tezine Bloodborne, Elden Ring ve Sekiro: Shadows Die Twice ile sonlandırdı.

Son oyunu bitirdikten sonra gözyaşlarına hakim olamayan Nico memnunluktan ağlarken kendisini izleyen binlerce kişi de sohbet penceresinden dayanak bildirileri gönderdi. Yayıncının eşi de daha sonra Nico’ya sarılarak mutluluğunu paylaştı.

Nico’nun imza attığı başarısı ise Souls cinsinin severlerinin de ilgisi çekti. Ama bunun hiç görülmedik bir muvaffakiyet olmadığını söyleme mümkün değil. Oyuncular cinsin en eski oyunu Demon’s Souls’un çıkışından bu yana Nico’nun yaptığına benzer iddialar ve yarışmalar yaparak oyundan aldıkları deneyimi değiştiriyor.

Zorlu düşmanları ile öne çıkan Souls oyunlarında bugüne dek sayısız oyuncu bu oyunları hiç hasar almadan bitirmeyi başardı. Fakat hasar alındığında tüm oyunlara yeniden başlama şartının bulunması The God Run’u çok daha sıkıntı kılıyor.

Halihazırda yüksek zorluk düzeyleri ile öne çıkan bu imaller oyuncular tarafından konulan çeşitli kaideler ile daha zorlayıcı hale geliyor. Bu çeşit savların ve oyuncular tarafından konulan zorlukların Souls oyunlarının sevildiği toplulukta yeni bir ekol oluşturduğunu söylemek mümkün.

Kaynak: SaveButonu / Gamegar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu