Haber

İngiliz Hintli Öğrenci Sarhoş Genç Kadına Tecavüz Etti

20 yaşındaki Hintli öğrenci Preet Vikal ve hanımefendi, farklı arkadaş grupları ile dışarı çıktı. Savcı, maktulün gece çok içtiğini ve Vikal ile tanıştığında çok sarhoş olduğunu belirtti.

Görüntülerde Vikal’in genç kadını kucağına aldığı, yatağına götürdüğü ve fotoğraf çektiği görülüyor. Kadın cinsel saldırı anlarını hatırlamıyordu ama Vikal’in yatağında çıplak uyandığı anı hatırlıyordu. Nerede olduğunu, kiminle olduğunu bilmiyordu.

Mağdur, sosyal medya üzerinden Vikal’a açıklama göndererek, Vikal ile cinsel ilişkiye girip girmediğini, olduysa korunup korunmadığını sordu. Vikal, korunmadan cinsel ilişkiye girdiklerini itiraf etti. Bayan aynı gün olayı polise bildirdi ve Vikal tutuklandı.

Mahkeme, maktulün çok sarhoş olduğunu ve cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etme kabiliyetinin olmadığını belirtti, ancak Vikal suçlamaları reddetti ve duruşma gününe kadar tecavüz suçlamalarını kabul etmeyi reddetti.

Mağdur olaydan sonra gece dışarı çıkmak istemediğini ve hala olaydan dolayı kendini suçlu hissettiğini söyledi. Savunma avukatı, Vikal’in “çok deneyimsiz bir genç adam” olduğunu ve “gerçek bir kız arkadaşı olmadığını” belirtti. Vikal hapse gönderildi ve orada zorbalığa uğradığını iddia etti.

Mahkeme, Vikal’ın hapse atılmasına karar verdi ve Vikal’ın cezası, çocuk suçlular için bir kurumda altı yıl dokuz ay olarak belirlendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu