Haber

‘Mansur Yavaş’ı Maraş’ta görmedim’ diyen belediye başkanına CHP’den belgeli yanıt

Maraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, kentteki çalışmalarından bahseden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş hakkında, “Görmedim.

Güngör’e Twitter’dan yanıt veren CHP Maraş Milletvekili Ali Öztunç, paylaşımına iki belge ekleyerek, “ABB’yi görmedim diyorsunuz. Hizmete alınan araçların listesine bakın. İmzalı da. Haberiniz yok mu? Belediye başkanı olarak neler yapılıyor?” söz konusu.

Ne oldu?

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, katıldığı canlı yayında Maraş’ta 408 personel olduğunu, Hatay’da çalışmalara katılanların daha sonra oraya gittiğini söyledi.

Maraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Habertürk ekranına yaptığı açıklamada, “Ben Ankara Büyükşehir Belediyesi’ni burada hiç görmedim. Cumhurbaşkanı geldi gitti diyorlar. Ben de görmedim. Burada ne yaptıklarına dair bir bilgim yok. “

Mehmet Akif Ersoy’un “ABB’ye geniş bir alan tahsis etmişsiniz orada çalışmalarını yürütüyorlar” demesinin ardından Güngör, “Bir bilgim yok. ABB Başkanı’nı görmedim. Nasıl bir çalışma bilmiyorum. yapıyorlar Mansur Yavaş Önderimden bir nezaket beklerdim.(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu